Turistická jízdárna

Je zaměřena především na děti.
Plně funguje pro děti od 3 let do 55 kg. K dispozici hodní, přiježdění poníci všech velikostí.Nabídka stáje + ceník platný od 1.9.2021

Jízdárna bez výcviku
Jízdárna se zákl. výcvikem
Skokový výcvik
Drezurní výcvik

Vyjížďka
Vyjížďka s pěším doprovodem
Vyjížďka s doprovodem na koni

Vodění dětí na pony -                                                                                                           prvních 10 min -200,- , další pak
Vodění na velkém koni                                                                                                         prvních 10 min -250,- , další pak

Víkendový pobyt s výcvikem
500 Kč / hod
550 Kč / hod
800 Kč / hod
800Kč / hod

.
550 Kč / hod
650 Kč / hod

150 Kč / 10 min
200 Kč / 10 min

2800 Kč / os


Nepřehlédněte!

• Koně bez našeho doprovodu NEPŮJČUJEME!
• Jezdecká hodina zahrnuje přípravu, přistavení a nasedlání koně (cca 10-15 min.) a hodinu nelze dělit, tj výcvik na koni = +- 45 min .
• Jízdy a kurzy probíhají pouze na hodných, zkušených a klidných koních.
• Výcvikové a vyjížďkové hodiny probíhají dle možností a zkušeností jednotlivých účastníků pouze pod dohledem či vedením instruktora.
• Z důvodu individuálního přístupu ke každému jezdci je max. počet účastníků kurzu 2 v jedné výcvikové hodině.
• Na jízdy a kurzy upřednostňujeme hosty ubytované u nás před ostatními návštěvníky.
• Doporučená vlastní výstroj - přiléhavé kalhoty, jezdeckou nebo cyklistickou helmu, pevnou kotníkovou obuv s hladkou podrážkou, případně vlastní jezdecká výstroj (jezdecké boty, rajtky, chapsy, helma). Helmu lze eventuelně zapůjčit zdarma u nás.
• Jízdy na koních jsou možné pouze s ochrannou helmou. Každý jezdec je povinen se seznámit a dodržovat Provozní řád a před jízdou na koni vyplnit a podepsat Prohlášení. Bez tohoto nelze jízdy ani kurzy nárokovat.
• Při nedodržení Provozního řádu, výše uvedených podmínek či neuposlechnutí pokynů instruktora při jízdě, výcviku či vyjížďce je důvodem k ukončení hodiny či kurzu bez jakéhokoliv nároku na vrácení uhrazených služeb.


Mějte na paměti, že tato pravidla jsou zde především pro bezpečnost vaši, vašich dětí, ostatních hostů a našich koní a aby se jízda a práce kolem koní odvíjela ve vstřícném, přátelském a ohleduplném duchu...

Objednávky jezdeckých hodin -předem na tel : , 721 400 296 -Daňková T.   , vincka@seznam.cz ,messenger: jezdecká stáj Zlámanka   ,  závazné objednávky -platba předem ! (storno -zrušení rezervace 3dny předem -vrácení celé částky  , 2dny  předem -50% , 1 den a méně -100% )